«Home« «Kdo je DULA?« «Vše pro maminky« «Porodní příběhy« «Akce« «Kontakty a ceník«

Porodní bazének La Bassine Profesional


Je navržen tak, aby poskytoval svým tvarem, velikostí a měkkostí ten největší komfort a intimitu ženě, která rodí. Díky oválnému tvaru vytváří při porodu pro ženu místo bezpečného úkrytu, které podporuje uvolnění a soustředění na porodní proces. Zároveň je však dostatečně prostorný, aby v něm bylo možné během porodu udržovat aktivitu a pohyb. Nafukovací podlaha i stěny přitom zajišťují rodičce pohodlí při různých porodních polohách.

 

Je zhotoven z vysoce odolného vinylu, který poskytuje pevnou oporu rodící ženě, a zároveň umožňuje porodní asistence, nebo komukoliv, kdo je s ženou přítomen při porodu, snadný a hladký přístup k rodičce, aniž by byla při porodu vyrušována. Jeho materiály jsou zhotoveny v souladu s nejpřísnějšími zdravotními, bezpečnostními a ekologickými normami EU.

 

Bazének je určen pro opakovaná použití. K udržení čistoty při každém porodu slouží pevná jednorázová hygienická folie kopírující tvar bazénku, která umožňuje manipulaci s vnitřními madly. Folie se před napuštěním vody vloží do bazénku tak, aby jej celý zakryla zevnitř i zvenku, a po použití se jednoduše vyjme. Tímto odpadá nutnost bazének po každém porodu čistit.

Parametry porodního bazénku:

Nafukovací podlaha vytváří pro některé polohy (na kolenou nebo v dřepu) velmi přívětivé podmínky a okraj bazénku zároveň poskytuje dostatečnou oporu.

 

Pevná vnitřní madla pomáhají při změnách polohy a nabízejí pomoc během procesu tlačení. Výška bazénku je optimalizována tak, aby vodní hladina přikryla břicho rodící ženy a zároveň aby bazének správně podepíral tělo. Mechanismus proti vyplavení – obvod bazénku je zpevněn svislými nosníky, které zároveň působí jako havarijní mechanismus v případě náhodnému protržení.

 

Materiál bazénku je vyroben v souladu s ekologickými standardy. Tyto bazénky jsou prověřeny desítkami tisíc rodících žen po celém světě, v některých zemích se staly nejoblíbenějšími produkty ve své kategorii.

Parametry porodního bazénku:

  • - La Bassine porodní bazének

  • - Jednorázová hygienická fólie, zjednoduší čištění bazénku

  • - Elektrickou pumpu k nafouknutí a vyfouknutí

  • - Vodní pumpu k jednoduchému vypuštění bazénku

  • - 15 m hadice, ekologický materiál

  • - Čtvercový nebo kulatý konektor ke kohoutku

  • - Nylonové pouzdro na uskladnění

  • - Sítko na čištění vody

Porodní bazének

© Copyright 2014 Dulajana.cz stránky od allegro2.cz