«Home« «Kdo je DULA?« «Vše pro maminky« «Porodní příběhy« «Akce« «Kontakty a ceník«

SVĚTELNÁ TERAPIE


V kokonu může probíhat tzv. světelná terapie, která využívá poznatku, že tělo je tvořeno z vody a voda nese informaci. Tato informace může být ovlivněna jak zevnitř- jakou vodu s informacemi pijeme, tak zvnějšku. Jako byste si dali pod hrníček mandalu, která bude harmonizovat vodu v hrníčku. Stejně tak působí světelná terapie, světlo, které se promítá na člověka ležícího v kokonu na vaku. K harmonizaci se mohou využívat obrazy, které člověk namaluje sám nebo si obrázky intuitivně vybere z nabídky.

 

Terapeut pomocí projektoru pouští světelné obrazy na tělo klienta, který leží na kuličkovém vaku v kokonu, který umocňuje soukromí, pocit jistoty a niternosti celého prožitku. Je to pocit, jako byste byli sami v děloze, obklopeni tichem a mírem.

 

Spolu s hudbou a následným sdílením může být kokon krásným prostředkem pro nalezení rovnováhy na těle i na Duši a taky prostředkem pro navázání komunikace s miminkem již v těhotenství.

 

Těhotenství samo o sobě je "jiný stav", využijme toho, věnujme cíleně čas na rozvíjení smyslů, které nám otevřou dveře do světa, který je "za" Za hranicemi běžných smyslů.

 

Nebojme se otevřít ty neviditelné dveře, které skýtají tolik možností.

Každé miminko si přeje komunikovat s mámou už před narozením.

Každé miminko vysílá signály, které může kódovat jeho máma.

Každá bytost, která se rodí, si přeje být plně přijata.

Ráda budu Vaším průvodcem do světa "za". Pomohu Vám vklouznout do intenzivního proudu lásky, míru a jednoty s miminkem a sebou sama, abyste mohla lépe a zřetelněji kódovat, jaké poselství vám chce miminko předat, než se narodí…

© Copyright 2014 Dulajana.cz stránky od allegro2.cz